Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Balatlı Para Kasası - Ev & Ofis Tipi Çelik Kasa


Herkesin yaşantısında korumak ya da saklamak istediği önemli eşyaları vardır. Bu eşyalar herkes için büyük değere sahiptir. Önemli olmaları bakımından çoğu zaman onları saklayacak bir yer bulamayız ya da sakladığımız yeri pek güvenli bulamayabiliriz. Bu durumu daha kolay bir hale getirmek için tasarlanan ürünlerden bir tanesi Balatlı para kasasıdır. Ev ve ofis tipi çelik kasa modelleri sadece değerli evrakları saklamak için değil önemli eşyalarımızı korumak için de kullanılabilmektedir. Kötü bir duruma karşı korunması gereken her türden evrak ya da eşyaların korunması ve saklanması için kullanılan bu kasalar kullanıcılara büyük ölçüde kolaylık sağlıyor. Çoğu insanın hayatında maddî ya da manevî açıdan bir değeri bulunan eşya olmaktadır. Bu eşyaların zarar görmemesi ya da hırsızlık durumu ile karşı karşıya kalmaması için iyi şekilde korunması gerekmektedir. Bu önemli eşyaları ya da evrakları evin içerisinde bir yerlere saklamak hem sizleri zor duruma sokabiliyor hem de sizlere tam anlamı ile bir güvence sağlayamıyor. Bir para kasası modeline sahipseniz değer verdiğiniz bir eşyayı ya da evrağı saklamak ve korumak sizler için kolay ve güven verici olacaktır. Saklamanız ya da korumanız gereken evrak, eşya ya da çok daha farklı değerli eşyalar ne kadar fazla çeşide sahip ise bulundurmanız gereken kasanın özellikleri de o derece nitelikli ve çeşitli olması gerekmektedir. Bu bakımdan da rahatlıkla kullanabileceğiniz birbirinden farklı amaçlar için tercih edilen ve üst düzey güvenlik derecesine sahip olan ev ve ofis tipi çelik kasa modellerimizi inceleyebilirsiniz. 


Balatlı Ev ve Ofis Tipi Çelik Para Kasası Çeşitleri


Değerli evrakları ve eşyaları koruma ve saklama açısından Balatlı para kasaları kullanıcılara büyük oranda güven vermektedir.  Şifreli para kasası parmak izli para kasası ve anahtarlı para kasası modellerimizi inceleyebilir ve değerli olan evrak ve eşyalarınızı gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz.


Balatlı Çelik Para Kasası Tercihi


Para kasaları, paraların ya da daha değerli eşyaların saklanmasına yardımcı olan bir üründür. Değerli eşyaların, paraların ya da önemli belgelerin güvenli olması için bu kasalara ihtiyaç duyulur. Ayrıca bu ürünler karşılaşılabilecek olan herhangi bir hırsızlık ya da çalınma olayına karşı anahtar, özel şifreleme ya da parmak izi gibi sistemlere sahip olan modelleri ile de kullanıcılara üst düzey koruma sağlıyor. 

Ev ve Ofis Tipi Para Kasası Özellikleri ve Fiyatları

Çelik para kasaları; çek, senet, nakit, belge ve değerli eşyaların güvenli bir şekilde saklanması için özel olarak üretilmiş olan bir üründür. Meydana gelebilecek bir hırsızlık durumunda tam koruma sağlamaktadır. Balatlı elektronik şifreli kilitli kasalar en çok tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Eğer evde kullanmak için bir kasa çeşidine ihtiyacınız varsa küçük kasa çeşitleri sizler için oldukça uygun olacaktır. Para kasası fiyatları tercih edeceğiniz ürünümüzün modeline ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu özellik çeşitliliği arasından hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun olan modeli seçerek eşyalarınıza tam koruma sağlayabilirsiniz.

Balatlı Para Kasası Nereye Monte Edilir?

Para kasası monte etmek için en çok tercih edilen yerlerden birisi dolap içidir. Çelik dubeller sayesinde para kasasınızı sabitleyebilir ve hırsızlık olaylarına karşı önlem alabilirsiniz.

Balatlı Para Kasası Nasıl Kullanılır?

Balatlı para kasası modellerinden seçeceğiniz özelliklere göre anahtar, şifre veya parmak izli olarak kullanabilirsiniz.

Balatlı Para Kasası Nasıl Şifrelenir?

Balatlı otel tipi para kasası ve parmak izli para kasasını, pil yuvasının arkasında bulunan reset butonuna basarak istemiş olduğunuz şifreyi girebilir, ardından kayıt tuşuna basarak şifrenizi oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.