Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Akülü Vidalama

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm :

Akülü Vidalama

          Vidalama, parçaların birleştirilmesinde, materyallerin monte edilmesinde kullanılan kavramdır. Bu işlemleri gerçekleştirmek içinde vidalama için el aletlerine ihtiyaç duyarız. Bu kategoride Federal Power ve Felisatti marka Akülü Vidalama makinesi çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Akülü Vidalama Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Vidalama denildiğinde ilk aklımıza gelen bir vidanın herhangi bir el aletiyle bir yere monte edilmesi gelmektedir. Bu işlemi yapabilmemiz için gerekli olan el aletlerine vidalama makineleri denir. Elektrikli, akülü ve havalı çeşitleri olan vidalama makineleri vardır. Bu yazıda sizlere akülü vidalama makinelerinden bahsedeceğiz.

Akülü vidalama makineleri parçaları birbirine monte etmek için kullanılır. Elektrik bulunmayan veya kablo karmaşasından kurtulmak için akülü vidalama tercih edilebilir. Üzerinde bulunan bataryayı sarj ederek istediğiniz alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Akülü vidalama makinelerinde volt makine gücünü , amper ise sarj uzunluğunu verir. Volt değeri ne kadar yüksekse vidalamanızın çapıda o kadar büyür. 10.8 V makineyle 5 mm çapına kadar rahatça vidalama yaparken 18V akülü vidalama ile 100 mm çapa kadar vidalama yapabilirsiniz. Akülü vidalamanızı seçerken kullanım alanlarını mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Vidalama çapını ve kullanım sürenizi belirledikten sonra size uygun akülü vidalamanızı seçmelisiniz. Böylelikle kullandığınız makineden daha çok verim alırsınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.