Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Boya Karıştırıcı

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm :
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Boya Karıştırıcı

Boya karıştırıcısı, boyanızı uzun süre korumak ve rahatça karıştırmak için üretilmiştir. Bu kategoride Federal Power ve Felisatti marka boya karıştırıcı çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Boya Karıştırıcısı Nedir? Ne için Kullanılır?

Boya yapmaya karar verdikten sonra ilk yaptığınız şey bir renk seçmektir. Rengi seçtikten sonra boya kutunuz elinize geçer. Boyayı kullandıktan sonra kalan malzemeyi de daha sonralar için kullanmak isteriz. Ama hava alan boya bir süre sonra deforme olur. İşte bunun için boyamıza hava aldırmadan uzun süre muhafaza edebilmek için boya karıştırıcılar çok büyük önem taşır.

Örneğin; boya yapmadan önce kutuyu açar ve bir sopa yardımıyla boyamızı karıştırırız. Bu işlemi yapmak boyanızın uzun süre muhafaza edilmesi için yanlış bir eylemdir. Bu noktada boya karıştırıcıları devreye girer. Şöyle ki boya kutularının kapağında bulunan bung deliğinden boya karıştırıcısı rahatlıkla geçirilebilir, ucundaki bıçaklarının açılmasıyla boyayı rahatlıkla karıştırabilirsiniz. Boyanın kapağını çıkarmadığınız içinde karıştırdığınız boya hava almaya ve buharlaşmaya karşı korumuş olursunuz. Tek kullanımda bitmeyen boyanızı daha sonraları içinde kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.