Hakkımızda

    Firmamız 1961 yılında Balıkesir / Dursunbey'de kurulmuştur. Toplamda 50000 m2 lik alanda faliyet göstermekte olup uzman personellerden oluşmaktadır.


    En öncelikli hedefimiz uzman personellerle ülkemizin kalkınmasına faydalı olmak ve firma prestijimizi en üzt seviyeye çıkartmaktır.Belirttiğimiz bu hedeflerin yanı sıra sağlam temellerle kurulu şirketimizi geleceğe dönük yatırımlarla geliştirerek bu gelişim sırasında teknolojiyi yakından takip ederken eğitime ve insan kaynaklarına verilen önemle oluşturulan takım  ruhu ile daha karlı hale getirmektir.

   Kuruluşumuzdan bu yana faaliyetlerinizde daha başarılı ve mükemmel sonuca ulaşabilmeniz adına daima yenilikçi olmak en büyük hedefimizdir. Bizler günlük işlerinizi daha pratik ve daha iyi yapabilmeniz adına yeni kullanım alanları sunan Federal Power , Felisatti , Rolwal ve Balatlı marka elektrikli el aletlerini sizlere sunmaktayız. Bizlere karşı göstermiş olduğunuz destek ve güveniniz, yaptığımız işleri daha özverili ve daha mükemmelliyetçi yapmamızın en temel sebebi olmuştur. 

    İLKERLER BALATLI A.Ş.

  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.