Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Karot Makinesi

Karot Makinesi, betondan silindir şeklinde parça çıkarmak için tasarlanmışlardır. Bu kategoride Federal Power marka karot makinesi çeşitlerine ve karot makinesi uçlarına ulaşabilirsiniz.

Karot Makinesi Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Karot makineleri ile birlikte birlikte birçok kolaylığı da beraberinde getirmiştir. Betonda daha önce yapılan, aşırı gürültülü ve betona zarar veren uygulamalar karot makinesi ile çok kolay, hızlı ve betona zarar vermeden yapılır.

İnşattınız da betonda istenmeyen yer var. Bu alanı ortadan kaldırmak için balyoz ile kırarak çalışmanız gerekir. Buda hem çevreye hemde sizin için zararlı olacaktır. Karot makineleri için istediğiniz boy ve genişlikte silindir şeklinde parçalar çıkartabilirsiniz. Delme işlemiyle beraber parçaları da olduğu yerden çıkararak size kolaylık sağlar. Karot makinesi beton delme işlemini yavaş, sessiz ve zemine zarar vermeyecek şekilde çalışır.

Binaya şekil veren çalışmalarda, bina yıkım, betondan numune alma, kalorifer, su tesisatı döşemelerinde, beton duvar kapı pencere açma işleriniz için kullanılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.