Felisatti Kısa Kalıpcı Taşlama FS-SG6/1000CE

Ürün Kodu : FS-SG6/1000CE
%14
899,00 TL
769,90 TL
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
256 Bit Rapid SSL
İADE VE DEĞİŞİM
7 Gün içinde ücretsiz
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Felisatti Kısa Kalıpcı Taşlama FS-SG6/1000CE

  • Giriş gücü: 750 W
  • Boştaki devir sayısı: 12.000 – 27.000 dev/dak
  • Uç girişi: 6,8 mm
  • Ağırlık: 1,4 kg
  • Penset çapı maks: 8 mm
  • Zımpara maddesi çapı maks: 30 mm
  • Şalter: 2 kanallı

  Felisatti FS-SG6/1000CE Düz Taşlama Makinesi

  Makineler ufak yerlerde yada çok spesifik işlerde kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Hızlı öğütme işleri aşındırıcı taşlar ya da karbür çapaklar için.Bu aletin karakteristiği yüksek torque’ dır (dönüş hızı) Çok güç gerektiren ağır işler için idealdir.

  **Bu düz biley makinesi suya gerek kalmaksızın metal maddeleri ve taşları kesmek, cilalamak ve fırçalamak için dizayn edilmiştir.

  Disk ve Döner Bileği Taşı

  Dikkat! Disk ve bileği taşı değiştirileceği zaman, emniyet nedenleriyle makinenin fişten çekilmesi gereklidir. Diskleri ve bileği taşını darbelerden koruyunuz. Dikkat! Çalışırken koruyucu gözlük takınız. Cihazın teknik özellikler tablosunda belirtilen çaptan değişik, daha büyük çapta bileği taşı kullanılmamalıdır.

  Merkezkaç kuvveti, hız arttıkça bileğitaşını daha fazla zorlar. Bu sözü edilen merkezkaç kuvvet, çevresel hızın kare sayısı oranında artar.

  Örneğin bir bileğitaşının hız artışı, 30 m/s’den 35 m/s eriştiğinde %17 oranındayken, merkezkaç kuvvetinin artış oranı %36 olmaktadır.

  Bileğitaşları, saplarına, sertlik-katılık oranları ve tutturulduğu-birleştirildiği malzemeye göre çeşitlilik ve farklılık göstermektedirler. Bu yüzden kesin çap kapasiteleri tavsiye edilememektedir. Örneğin, silindir şeklinde 19 mm yüksekliği olan ve 25 mm çaplık seramik aglütinasyonlu bir bileği taşı ile 35.100 rpm’ lik (dak. Devir hızı) bir hızla çalışılabilir. Çapı aynı fakat 50 mm yükseklikli bir bileği taşı ile maksimum hız, 15.900 rpm’dir.

  Bileği taşının sapını, herhangi bir bükülmeyi ve olası titreşimleri önlemek amacıyla, mandalın içine girebileceği en son noktaya kadar sokunuz.

  Disklerin ve Taşların Montajı

  Taşı monte etmek için pensi makinenin pens yuvası eksenine yerleştiriniz, taşı pens üzerindeki mile yerleştiriniz ve anahtar 13 ile ekseni sabitleyiniz ve anahtar 17 ile somunu çeviriniz.

  Taşı yerinden çıkarmak için işlemleri tersine doğru gerçekleştiriniz.

  Önlem: Pens üzerinde bir taş bulunmadığı müddetçe pens sabitleme somununu sıkıştırmayınız. Diskler ve zımparalar darbelerden korunmalıdır.

  Bakım ve Temizlik

  İyi ve güvenli bir çalışma için aleti ve havalandırma aralıklarını daima temiz tutun.

  Kömür fırçalarının Değiştirilmesi; Kömür fırçalarını düzenli bir şekilde kontrol edin. Kömür fırçaları daima çift olarak değiştirilmelidir.

  İyi ve güvenli çalışabilmek için aleti ve havalandırma aralıklarını daima temiz tutun.

  Servis Yedek Parça ve Garanti

  Bakım ve onarım

  Modern cihazların ve emniyeti önemli yapı gruplarının bakımı ve onarımı, kalifiye uzman ve özel aletler ve test cihazlarıyla donatılmış bir servisi gerektirmektedir. Bunun dışında yapılan tüm işlemler garanti taleplerini geçersiz kılar.

  Merkez servisimizi aradığınızda size en yakın yetkili servise yönlendirileceksiniz. Veya ürünü merkez servise göndermeniz talep edilecektir. Genel merkez servisi veya yönlendirilmiş servislerde ürünün gidiş/geliş nakliye bedeli müşteriye aittir.

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garanti
  Teslimat Bilgisi
  :
  Ertesi Gün Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.