Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Zımba ve Çivi Tabancası

Zımba ve Çivi tabancası, ağır metal zımbaları ahşap, plastik vb. malzemeler için kullanılan elle tutulan bir makinedir. Bu kategoride Federal Power marka havalı Zımba ve Çivi Tabancası çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Zımba/Çivi Tabancası Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Mobilya döşemeleri , ahşap ve yarı sert zemine montaj işlerinde kullanılır. Zımba tabancası 4 mm’ den 35 mm ‘ye kadar zımparalama yapar. Zımba tabancası uzun süre kullanıma imkan sağlayan sağlamlığa sahiptir. Fiyat olarak da uygun olurlar. Zımba tabancası için zımba teli temin etmekte kolaydır. Zımba ve çivi makinası küçük hobi işlerinizden sanayi mobilyaların kılıflarının montajı da dâhil her ortamda işe yarar. Mobilya dekorasyonunun yanı sıra çatı işlerinde de kullanılır.

Çivi tabancası sıkışmayı çabuk düzelten mekanizması sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Çivi tabancasını rahatça tutabilir ve yumuşak yay sitemi sayesinde kolayca uygulama yapabilirsiniz. Mekanik zımba makineleri sürekli kullanımlar da rahatsızlıklara yol açmasından dolayı, yoğun olarak çalışan kullanıcılar için havalı zımba/çivi tabancaları tercih edilir. Havalı el aletleri bir kompresör bağlantısı ile çalışır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.