Federal Power  - 2016-FP-EAL-KPCD0254-1

FEDERAL POWER FP-EAL-KPCD0254-1 DARBELİ MATKAP(OUTLET)

Federal Power
Fiyat
:
89,90 TL
Havale ile
:
87,20 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • ÜRÜN KODU:2016-FP-EAL-KPCD0254-1
   
  AKÜ GERİLİM: 9,6 V
   
  AKÜ MODELİ: 1300mAH Ni-CD
   
  ŞARJ SÜRESİ: 1 SA
  BOŞTAKİ DEVİR HIZI: 0-550 MİN
   
  ÇİFT MEKANİK HIZI: 0-350/0-1250 MİN
   
  TORK KADEMELERİ: 16+1
   
  MAX TORK: 20Nm

  AĞIRLIK: 3 KG

                                         Federal Power FP-EAL-KPCD0254-1 Darbeli Matkap


   Ürün Uygulaması

   Otomatik Kilitleme:
  Bütün (10 mm kadar delme) ve vidalama uçları mandren yuvasına takılabilir. Cihaz hiçbir mandren anahtarı kullanmadan manuel işlerde uçların hızlı değiştirilmesine olarak sağlar.

   Bataryanın Doldurulması: Kullanmadan önce en az bataryayı 1 saat doldurunuz. Bataryayı matkaptan batarya sökme takma pimine basarak çıkartınız. Bataryayı doldurmak için şarj etme cihazının içine bataryayı oturtunuz. Bataryayı şarj etme cihazının içine yerleştirirken tek yönde ve düzgün bir şekilde zorlanmadan oturtulmasına dikkat ediniz. Şarj edicinin fişini de uygun bir prize takınız.

  Batarya, 1 saat içinde dolmuş olacaktır. Bataryayı şarj olurken kırmızı ışık yeşile dönene kadar şarj edicinden çıkartmayınız.( Aküyü 2 saatten fazla şarj etmeyin.)

   Matkabın Kullanılması

   Bataryayı matkabın arkasında bulunan yuvasına sökme takma pimine de basarak oturtma sesi çıkarana kadar iterek yerleştiriniz.

  Şimdi matkap kullanıma hazır bulunmaktadır.

  Geri/İleri hareket pimi matkabın dönüş yönünü tayin eder.

  Bu tuşun 3 pozisyonu vardır. Sola ittiğimizde, matkap ucu saat yönünde dönmeye başlar, sağa ittiğimizde saat yönünün tersinde dönmeye başlar.

  Geri/İleri hareket tuşu matkabın tam ortasında sabit durduğunda matkabı çalıştıran değişken hız tetiği kilitlenir ve matkap kullanılamaz duruma gelir bunu matkabı bir yerden bir yere taşırken veya kullanılmadan saklandığı durumlarda kullanınız.

  Matkabın ucunu gevşetmek için bir elinizle mandrenin arka tarafını sabit tutarak diğer elinizle de ön tarafını çevirerek açınız.

  Bundan sonra gerekli ucu takıp daha önceki işlemi mandrenin ön tarafını ters yönde çevirerek sıkmakla yapabilirsiniz. Böylece taktığınız yeni uçla matkabı çalıştırabilirsiniz. Geri/ileri hareket pimini ihtiyaç duyulan tarafa kaydırarak matkabın yönünü seçiniz. Şimdi matkabı tetiğine basarak kullanabilirsiniz. Bütün modellerimizin tetik tertibatının içinde ayarlanabilir hız özelliği vardır.

   Tork Ayarı

  Delme/Vidalama yerinin ve uçların zarardan korunması için tork ayar fonksiyonu vardır. Bu ayar fonksiyonu matkabınızın üst bölümündeki devir ayarlama halkası ile kumanda edilir. Bu cihazın 23 devir kademesi vardır ve bununla birlikte kesin ayarlama sağlanabilmektedir.

   Uygulama Yerleri

  > Makine vidalarının, ağaç vidalarının ve diş açan vidaların takılması ve sökülmesi

  > Çeşitli metallerin delinmesi

  > Çeşitli ahşap malzemelerinin değişmesi

   Servis Yedek Parça ve Garanti

     Bakım ve onarım 

  Modern cihazların ve emniyeti önemli yapı gruplarının bakımı ve onarımı, kalifiye uzman ve özel aletler ve test cihazlarıyla donatılmış bir servisi gerektirmektedir. Bunun dışında yapılan tüm işlemler garanti taleplerini geçersiz kılar.Merkez servisimizi aradığınızda size en yakın yetkili servise yönlendirileceksiniz. Veya ürünü merkez servise göndermeniz talep edilecektir. Genel merkez servisi veya yönlendirilmiş servislerde ürünün gidiş/geliş nakliye bedeli müşteriye aittir.
  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl Garanti
  Teslimat Bilgisi
  :
  Ertesi Gün Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.